Paylaşım ve Kaynaşım Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım ve Kaynaşım Sitesi

Program, Web Tasarım, Paylaşım, Resim, Müzik, ...

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Menü
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» Moderatör Alımları Başladı Okuyun
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 5:43 pm tarafından 

» Web Tasarım Programları
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:23 pm tarafından 

» Klavye ksayolları 4
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 2:40 pm tarafından 

» Klavye Ksayolları 3
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 2:39 pm tarafından 

» Bilgisayarda Kısayol Tuşları ve Komutlar
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 9:03 pm tarafından 

» Deep Freze
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 2:52 pm tarafından 

» Bu Sene Şampiyon Kim olur
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 2:38 pm tarafından 

» İşte Zico'nun yerine gelecek isim
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 11:27 am tarafından 

» Okulda seks ve dayak skandalı
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 2:43 pm tarafından **ASi_GeNC**

En iyi yollayıcılar
~ÆSER~
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı EmptyAli Sami Yen'de şampiyonluk anı B-164510Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Empty 
**ASi_GeNC**
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı EmptyAli Sami Yen'de şampiyonluk anı B-164510Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Empty 
koray-serdar
Anket
Sizce A milli takım Kadrosu Yeterlimi
EVET
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Empty0%Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Empty
 0% [ 0 ]
HAYIR
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Empty100%Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Empty
 100% [ 1 ]
Toplam Oylar : 1

Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı

YazarMesaj
~ÆSER~
CO. Adminİstratör
CO. Adminİstratör
~ÆSER~

Tutuğunuz Takım : Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Kr350l10
ForumKenti : ForumKenti..Bağımlılık Yapar

Üye İstatistikleri
Aktiflik:
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Left_bar_bleue35/5000Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Empty_bar_bleue  (35/5000)
Seviye:
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Left_bar_bleue400/5000Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Empty_bar_bleue  (400/5000)
Deneyim:
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Left_bar_bleue500/5000Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Empty_bar_bleue  (500/5000)

Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Empty
MesajKonu: Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı   Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 1:24 am

Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı 117143 Süper Lig'te son haftaya kadar şampiyonluk mücadelesi veren ve son hafta G.Birliği Oftaşspor'u yenen G.Saraylı futbolcularla birlikte tribünler de bayram yapıyor.
10 Mayıs 2008 21:45
G.Saray'da kupa anı. Sarı Kırzılı takım son haftaya kadar sürdürdüğü mücadelesini kupa ile noktaladı.

Sarı Kırmızılı takım oyuncuları maç sonrasında sahada kurulan podyuma çıktılar.

önce madalyalarını aldılar sonra tüm futbolcular birlikte şampiyonluk kupasını kaldırdılar. Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı 117145

G.Saraylı futbolcular çocukları ile birlikte sahaya çıktılar tribünleri selamladılar.
G.Saray'da futbolcular saha ortasına konulan poduyomu stadda tek tek anons edilerek çağrıldı. En ilginç geliş ise maçta sakatlanarak çıkmak zorunda kalan Servet'in dönüşü oldu.
Servet'i arkadaşları kucaklayarak podyuma çıkadı.
Ali Sami Yen'de şampiyonluk anı 117144
Takım kaptanı Hakan Şükür, maçtan sonra Lig TV'de canlı yayında yaptığı açıklamada, şampiyonluğu çok istediklerini kaydederek, ''Genç arkadaşlarımız da çok istiyordu. Çok iyiydik. Zaman zaman sıkıntılar yaşadık, ama kenetlendik. Bundan önceki 2 haftada şampiyonluk yolundaki rakiplerimiz Fenerbahçe ve Sivasspor'u yenerek, çok anlamlı bir şampiyonluk kazandık'' dedi.

Hakan Şükür, bir soru üzerine, futbola devam edeceğini belirterek, ''Galatasaray büyük bir camiadır. Başkanımız ve büyüklerimiz karar verecek. Belki burada olmaz, ama ben futbol oynamaya devam edeceğim. Türkiye'de oynayacaksam bu Galatasaray olur. Çok yıpratıldım, geleceği belli olmayan bir futbolcu olarak içimdeki sevgiyle oynadım. Her zaman dualarını esirgemeyen anneme, babama, eşime ve çocuklarıma çok teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Galatasaraylı bazı futbolcuların görüşleri şöyle:

Ümit Karan: ''Çok mutluyuz, şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyoruz. Çok mücadele ettik. Bütün taraftarlara, yönetime, takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İnşallah seneye de aynı sevinci yaşarız.''

Ayhan Akman: ''Çok güzel bir sezondu. Bütün zorluklara rağmen şampiyon olduk. Bütün camiaya hayırlı olsun. Bize de güvenmeyenlere iyi bir ders oldu.''

Arda Turan: ''Çok mutluyuz, bize destek veren ve dua eden herkese teşekkür ediyorum.''

Hasan Şaş: ''Çok mutluyuz, ama bir daha böyle çok sıkıntılı şampiyonluk yaşamak istemiyoruz. 6 haftadır hocamız yoktu. Çok stresli günlerdi, ama değdi o günlere. Şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünüyorum.''

Barış Özbek: ''İlk senemde şampiyonluk yaşadık, çok mutluyum.''

Volkan Yaman: ''Herkes ne zorluklarla buraya geldiğimizi biliyor. Bugün hak ederek şampiyon olduk.''

Aykut Erçetin: ''Şampiyonluğu hep beraber kazandık. Bu sadece Galatasaray'ın değil, Türkiye'nin şampiyonluğu. Kimse anlatmasın Türkiye'de futbolcu yok. Bugün sadece Galatasaray camiası için değil Türk bayrağı için de savaşıyoruz.''
http://www.forumkenti.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-